Współpraca z Taksidi – zniżka z kodem: SNOWBOARDERKI2024

Categories WYJAZDYPosted on
kod zniżkowy na wyjazdy z Taksidi

Chcesz jechać na super wyjazd w Alpy ale nie masz z kim? Jedź z nami – zbieramy ekipę super snowboardzistów i narciarzy (zarówno dziewczyn jak i chłopaków)!

Z przyjemnością informujemy, że w tym sezonie po raz kolejny będziemy współpracować z firmą Taksidi! Spotkacie nas na wyjazdach do Austrii, Francji i Włoch! Jeśli chcecie dołączyć do naszej ekipy na którymś z wyjazdów i wspólnie pośmigać, to koniecznie dajcie znać!

Mamy też specjalnie dla Was zniżkę na wszystkie wyjazdy Taksidi w ciągu całego sezonu – kod ambasadora: SNOWBOARDERKI2024 = 50 zł zniżki – również dla narciarek i narciarzy

Na letnie wyjazdy z Taksidi też mamy zniżki – sprawdzcie na Surferki.pl!

Dlaczego współpracujemy z Taksidi

Taksidi ma w swojej ofercie wyjazdy w Alpy do Austrii, Francji, Szwajcarii i Włoch. Znajdziesz tu bardziej budżetowe miejscówki na studencką kieszeń jak np. włoska Marilleva, jak i w standardzie premium dla osób ceniących sobie komfort zakwaterowania. Tutaj prym wiodą austriackie miejscówki takie jak Niederau czy Bad Kleinkirchheim, ta druga miejscówka z opcją relaksu w słynnych termach. Są wyjazdy bardziej imprezowe (Party), jak również nastawione przede wszystkim na jazdę i odkrywanie nowych miejscówek (Explore). Ale to co będziesz robić na wyjeździe zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Zakwaterowanie blisko stoku

Wszystkie wyjazdy oferują zakwaterowanie blisko stoku, tak że każdy może wyjść z apartamentu, kiedy tylko chce. Możesz wjechać pierwszym krzesłem czy gondolą albo pospać do południa – wybór należy do Ciebie!

Jeśli imprezy są dla Ciebie ważne oraz lubisz koncerty, to zdecydowanie marcowy Sound Project we francuskim Serre Chevalier jest wyjazdem dla Ciebie! Zagrają tam między innymi Łąki Łan, Grubson, iBass Astral.

Integracja i atrakcje dodatkowe

Na każdym wyjeździe jest masa atrakcji, z których możesz skorzystać – wieczory integracyjne, planszówki, pub quiz, turniej pokera, apres ski i imprezy. W opcji dla rodzin (wyjazdy Family) dodatkowo są animacje dla dzieci. Rodzice mogą w tym czasie sami pojeździć albo odpocząć wieczorami (bądź też sami poimprezować).

Szkolenia

Możesz również skorzystać z opcji szkolenia w bardzo atrakcyjnej cenie z przesympatycznymi polskojęzycznymi instruktorami i podnieść swój poziom jazdy albo np. nauczyć się trików w snowparku.

Różne opcje dojazdu

Przeraża Cię podróż autokarem? Cóż to w autokarze czasami jest najlepsza impreza i integracja. Ale jeśli to nie Twój klimat wybierz dojazd własny albo opcję samolotową dostępną na wielu wyjazdach.

Do wyboru macie naprawdę wiele topowych alpejskich miejscówek, a w każdej setki kilometrów tras. A dla tych, co preferują jazdę poza trasami, polecamy szczególnie wyjazdy do Verbier, czyli szwajcarskiego raju dla kochających freeride!

A przede wszystkim Taksidi to bardzo porządne i sprawdzone biuro, z którym jeździmy już od 7 lat na kilka wyjazdów w sezonie! Zawsze jest dobra organizacja i przemiła obsługa klienta 🙂

Chcesz jechać, ale nie masz z kim? O to się nie martw! Na wyjeździe będzie dużo okazji, żeby poznać ludzi – podczas podróży autokarem, w apartamencie, na wspólnych wieczorach, imprezach, podczas szkoleń. A jeśli pasuje Ci któryś z poniższych wyjazdów, to daj znać i dołącz do naszej ekipy (narciarze i narciarki również mile widziani;)

Nie masz z kim jechać

Jesteś sam(a), nie masz ekipy do wspólnego wyjazdu? Napisz do nas, dodamy Cię do naszej grupy i może uda się zgrać na któryś z wyjazdów!

kod Ambasadora (zniżka 50 zł): SNOWBOARDERKI2024

San Martino Dolomity Włochy

Sprawdź nasze ulubione miejscówki: Verbier i Les Deux Alpes!

Nie zapomnij użyć naszego kodu ambasadora: SNOWBOARDERKI2024 i dostać zniżkę 50 zł 😉

Skomentuj!