O nas

Snowboarderki.pl to portal o kobietach i dla kobiet, chociaż panowie są tu również bardzo mile widziani. Będzie dużo o snowboardzie i snowkite ze szczególnym naciskiem na udział i sukcesy kobiet w tych dyscyplinach. Nie znajdziecie tu seksownych zdjęć w bikini na stoku. Za to czeka na Was dużo ciekawostek, inspiracji i porad.

Naszym celem jest integracja polskich snowboarderek i zarażenie tą piękną zajawką jak największej liczby dziewczyn. Chcemy, żebyście wszystkie się tu dobrze czuły niezależnie od wieku czy stopnia wysportowania.

Dlatego nieważne czy jesteś już snowboarderką czy dopiero chcesz zacząć, jesteś tu mile widziana!!!!

Poza stroną zapraszamy również do polubienia nas na Facebooku, śledzenia na Instagramie oraz dołączenia do naszej ekipy na wyjazdach (szczegóły w zakładce Wyjazdy).

Od czasu do czasu spotykamy się na drinka i/lub na deskę. Kilka razy w roku organizujemy ekipę wyjazdową na snowboard (narciarki/narciarze też są mile widziani;).

 

Zachęcam do kontaktu oraz czynnego udziału w dyskusjach oraz współtworzenia naszego miejsca w sieci. Komentujcie, lajkujcie i piszcie śmiało na: siema@snowboarderki.pl.

Wasza Redaktor Naczelna Snowboarderki.pl oraz Surferki.pl

Aina Ambroszkiewicz

P.S. Zapraszam również na mojego osobistego bloga Liquid Traveling oraz Instagrama @liquidtraveling